Pozvánka na Ekonomické reči #12

Slovenské poľnohospodárstvo bez mnohomiliardových investícií nedokáže držať krok s hi-tech farmármi z Dánska či z Holandska. Akou cestou sa vybrať vo zvyšovaní konkurencieschopnosti slovenských farmárov? Môže byť slovenská pôda zlatou baňou nielen pre milovníkov Ferrari? A čo s tým má evolúcia?

Pozvánka na Ekonomické reči #12

Príďte už 13. júna do Zámockého pivovaru na posledné Ekonomické reči pred letnou prestávkou. Spolu s Martinom Vlachynským a Jurajom Karpišom z INESS sa porozprávame o tom, aké možnosti má slovenské poľnohospodárstvo a ako z toho môže naša ekonomika získať.

Zober kamošov a príďte podebatiť na jedno Zámocké polotmavé. Spolu sa pobavíme o krajších farmárskych zajtrajškoch.

Vstup je voľný.

Pridajte sa na FB podujatie. 

Ekonomické reči sú pravidelné podujatia pre fanúšikov ekonomických debát. Každé stretnutie - nová téma, nový hosť a diskusia v neformálnej atmosfére.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards