Pozvánka na Ekonomické reči #14

Pred desiatimi rokmi vypukla ekonomická kríza, ktorá zasiahla celý svet. Čo sa vtedy zmenilo a hrozí nám čoskoro ďalšia kríza? 

Pozvánka na Ekonomické reči #14

INESS pripravuje neuveriteľné 14. vydanie Ekonomických rečí. Zároveň posledné reči v tomto roku organizujeme v priestoroch novootvorenej Paralelnej Polis v Bratislave, už 28.11. o 19:00 hod. Diskutovať s vami budú Juraj Karpiš z INESS a bývalý viceguvernér NBS Ján Tóth.

Okrem vašich otázok budeme diskutovať aj o tom či sme sa z poslednej krízy niečo naučili, v akom stave je bankový sektor dnes, či hrozí ďalšia kríza a či prežije euro. 

Zober kamošov a pridajte sa na kus reči do výnimočných priestorov Paralelnej Polis. Vstup je voľný, s možnosťou platenej rezervácie miesta tu: https://paralelnapolis.sk/listky/

Pridajte sa na FB podujatie. 

Ekonomické reči sú pravidelné podujatia pre fanúšikov ekonomických debát. Každé stretnutie - nová téma, hosť a diskusia v neformálnej atmosfére.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards