INESS na Freedom Games v poľskom Łódź

10. – 12.9.2021 sa konal 7. ročník Freedom Games (v poľštine známy ako Igrzyska Wolności). Podujatie je organizované think tankom Liberté!, ktorý je spolu s INESS členom networku 4Liberty.eu.

INESS na Freedom Games v poľskom Łódź

Freedom Games sa každý rok zúčastnia tisícky ľudí, aby diskutovali na témy, ktoré aktuálne hýbu spoločnosťou v Poľsku, ale aj vo zvyšku sveta. Ambíciou podujatia je byť hovorcom otvorenej spoločnosti, racionálnych ekonomických názorov a liberálnej kultúry v Poľsku.

Za INESS sa podujatia zúčastnila Monika Budzák, ktorá bola panelistkou v diskusii European Liberal Forum o osobných a ekonomických slobodách.

 

Záznam z diskusie si môžete pozrieť tu (cca od 01:05:00): https://vimeo.com/598248574

 

● Monika Budzák - programová manažérka a analytička INESS

● Alexander Hammelburg - holandský poslanec za sociálno-liberálnu stranu D66

● Miłosz Hodun - predseda projektu: Polska Foundation, druhý podpredseda Európskeho liberálneho fóra

● Tanja Porčnik - predsedníčka a spoluzakladateľka Visio Institute

● Andrea Virág - riaditeľka pre stratégiu inštitútu Republikon

● Adrian Zwoliński - analytik inštitútu Boym v oblasti makroekonomiky a hospodárstva rozvojových krajín

Moderátor: Toni Skorić - projektový manažér pre strednú Európu a pobaltské štáty v pražskej kancelárii Nadácie Friedricha Naumanna pre slobodu

 

Foto: Agnieszka Cytacka for Freedom Games 2021

 

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards