Pozvánka na podujatie: Michael Cannon a spotrebné zdravotníctvo

Starnutie, nové možnosti liečby a zmena preferencií pacientov spôsobujú, že nožnice medzi dopytom po službách zdravotníctva a ich ponukou sa budú roztvárať.

Pozvánka na podujatie: Michael Cannon a spotrebné zdravotníctvo

Je možné tomu čeliť obmedzením dopytu, ale aj väčšou ponukou. Ako zefektívniť produkciu a čerpanie zdravotných služieb? Ako škálovať v zdravotníctve? Aké nové modely poskytovania zdravotných služieb sú pred nami, akú úlohu v nich má pacient, regulátor a investor?

Americký expert Michael F. Cannon z Cato Institute porozpráva o amerických skúsenostiach: akým výzvam dnes čelí americké zdravotníctvo z pohľadu dostupnosti a akými inováciami reaguje. Pridá sa k nemu panel slovenských osobností, ktorí poskytnú slovenský kontext k téme.

Účasť nám zatiaľ potvrdili Ondrej Sukeľ zo Slovenskej lekárnickej komory, Martin Krajčovič z Aliancie moderného obchodu a Matej Mišík z Inštitútu zdravotníckych analýz.

 

Registrácia na podujatie je možná tu:

https://www.eventbrite.com/e/michael-f-cannon-spotrebitelska-revolucia-v-zdravotnictve-tickets-903119443567?aff=oddtdtcreator

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards