Okrúhly stôl o ATMPs

INESS v spolupráci Grape PR a s finančnou podporou spoločnosti Takeda organizoval okrúhly stôl pri príležitosti vzniku novej publikácie.

Okrúhly stôl o ATMPs

Advanced therapy medicinal products (ATMPs) sú rýchlo rastúcim liekovým segmentom, ktorý vykazuje mnohé špecifiká. Diskusia o nich bola cieľom podujatia, ktoré sa uskutočnilo v stredu 5. apríla v hoteli Mariott v Bratislave.

Uzavretý okruh divákov bol tvorený lekármi, zástupcami Ministerstva zdravotníctva, NIHO, či farmaceutického priemyslu. Okrem prezentácie novej publikácie Výzvy pri liečbe zriedkavých ochorení pomocou ATMPs na Slovensku analytikom INESS Martinom Vlachynským na pôodujatí s príspevkom vystúpili aj Juraj Gyárfáš z Dentons a prednosta Kliniky onkohematológie LFUK a NOÚ doc. MUDr. Ľuboš Drgoňa.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards