Prvé prednášky Ceny štátu pre stredoškolákov v novom školskom roku

V septembri a októbri sme prednášali Cenu štátu hneď na niekoľkých školách. Navštívili sme Nové Zámky, Štúrovo, Košice, Prešov, Trebišov a Michalovce.

Prvé prednášky Ceny štátu pre stredoškolákov v novom školskom roku

So študentmi sme diskutovali o cene verejných služieb. Ďalej sme sa venovali výdavkom verejnej správy a prešli sme si našu daňovú kalkulačku.

Ďakujeme za spoluprácu Gymnáziu Nové Zámky, Súkromnej spojenej škole v Štúrove, Gymnáziu Park mládeže v Košiciach, Gymnázium Jána Adama Raymana v Prešove, Obchodnej akadémii v Trebišove a SOŠ obchodu a služieb v Michalovciach.

Pokiaľ máte záujem o prednášku Ceny štátu pre študentov, kontaktovať nás môžete prostredníctvom emailu: juraj.fukatsch@iness.sk.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards