INESS na 4liberty.eu think-tank stretnutí v Berlíne

Zástupcovia INESS sa v dňoch 25.-28. apríla 2017 zúčastnili na medzinárodnom stretnutí think-tankov platformy 4liberty.eu, ktoré sa tentokrát konalo v Berlíne a Postupime.

INESS na 4liberty.eu think-tank stretnutí v Berlíne

Počas niekoľkých dní sa okrem extenzívneho networkingu podarilo prejednať detaily spolupráce na projekte Byrokratický index, do ktorého sa tento rok zapoja ďalšie 4 krajiny. Osobne sa diskutovalo aj s prof. Dr. Michaelom Wohlgemuthom z berlínskej pobočky Open Europe, hlavne (ale nielen) o aktuálnej téme populizmu a jeho vzťahu k extrémizmu.

4liberty.eu vydala koncom apríla už 6. vydanie Review, ktoré sa tentokrát venuje téme školstva a jeho reforiem. Robert Chovanculiak doňho tiež prispel svojou kapitolou. Online nájdete celé vydanie aj jednotlivé kapitoly tu: http://4liberty.eu/4liberty-eu-review-6-is-already-available-online-and-....

Rokovania v Postupime ukázali, že sieť think-tankov 4liberty môže priniesť efektívnejšiu komunikáciu projektov INESS aj spoločných projektov členov platformy 4liberty.eu. Činnosť tejto platformy podporuje Nadácia Friedricha Naumanna (Friedrich Naumann Stiftung Fur Die Freiheit).

Celú fotogalériu nájdete tu.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards