Majstrovstvá slovenských NGO v stolnom futbale

S vtipným nápadom zorganizovať historicky prvé majstrovstvá Slovenska pre neziskové organizácie v stolnom futbale prišlo Centrum pre filantropiu.

Majstrovstvá slovenských NGO v stolnom futbale

Uskutočnili sa dňa 4. júla 2013 v priestoroch Centra pre filantropiu. Výzvu prijal aj INESS a spolu s ďalšími 7 organizáciami (Aliancia Fair-play, Rada Mládeže Slovenska, Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika, Greenpeace Slovensko, Inštitút prijatia, Centrum pre filantropiu a LEAF) v pote tváre zabojoval o hlavnú cenu, ktorou bol prenájom futbalového stola na jeden rok. I keď sme nevyhrali, súperov sme potrápili a náš tím pomenovaný „Spotené ruky“ si pripravil dobrú východiskovú pozíciu do ďalších šampionátov. Sláva víťazom (LEAF), česť zúčastneným!

Podujatie ako toto utužuje staré vzťahy a vytvára nové, poďakovanie za príjemné strávené popoludnie patrí organizátorom a všetkým prítomným. Obsiahlejšiu fotogalériu z podujatia nájdete tu.


 

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards