Letná univerzita 2024

Francúzky inštitút IES EUROPE každoročne organizuje letnú univerzitu, ktorej sa zúčastnili aj naši kolegovia Matej Bárta, či Radovan Ďurana. Summer university sa už roky teší veľkej obľube a ponúka študentom unikátnu príležitosť prehĺbiť svoje vedomosti a získať nové perspektívy.

Letná univerzita 2024

IES už od svojho založenia v roku 1989 poskytuje kvalitné vzdelávanie a rozvíja intelektuálne schopnosti mladých ľudí. Letná univerzita je jedným z hlavných projektov, ktorý umožňuje študentom z celého sveta diskutovať o aktuálnych otázkach a výzvach súčasnej Európy.

Témou tohto ročníka sú otázky týkajúce sa budúcnosti Európskej únie, vrátane politických, ekonomických a sociálnych aspektov integrácie. Prednášky a semináre budú vedené odborníkmi z rôznych oblastí, ktorí poskytnú cenné poznatky a podnietia hlboké diskusie.

Letná univerzita sa bude konať od 6. júla do 20. júla 2024 vo francúzkom Aix-en-Provence. Pre viac informácií navštívte web IES tu.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards