Liberal Social Policy Conference

Richard Ďurana z INESS prednášal na konferencii Liberal Social Policy Conference, ktorá sa uskutočnila vo Varšave dňa 30.10. 2012. Témou jeho prednášky bol flexibilný pracovný trh v Európskej únii.

Liberal Social Policy Conference

V paneli spolu s ním vystúpili Jeremi Mordasewicz (Polish Confederation of Private Employers Lewiatan), Wiktor Wojciechowski (Civil Development Forum) a Rita Griguolaite (Lithuanian Free Market Institute).

Program konferencie nájdete na tejto stránke.

Niekoľko záberov z podujatia:


Banner s poľským Účtom za služby štátu, ktorý poľský FOR Foundation pripravil na základe nášho bločku Účet za služby štátu.

Podujatie organizovali Liberté!, 4liberty.eu network, Fredrich Naumann Foundation for Freedom, Stefan Batory Foundation, Civil Development Forum, Project: Poland, Polish Confederation of Private Employers Lewiatan.
 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards