Okrúhly stôl o ATMPs

INESS v spolupráci Grape PR a s finančnou podporou spoločnosti Takeda organizoval okrúhly stôl pri príležitosti vzniku novej publikácie.

Okrúhly stôl o ATMPs

Advanced therapy medicinal products (ATMPs) sú rýchlo rastúcim liekovým segmentom, ktorý vykazuje mnohé špecifiká. Diskusia o nich bola cieľom podujatia, ktoré sa uskutočnilo v stredu 5. apríla v hoteli Mariott v Bratislave.

Uzavretý okruh divákov bol tvorený lekármi, zástupcami Ministerstva zdravotníctva, NIHO, či farmaceutického priemyslu. Okrem prezentácie novej publikácie Výzvy pri liečbe zriedkavých ochorení pomocou ATMPs na Slovensku analytikom INESS Martinom Vlachynským na pôodujatí s príspevkom vystúpili aj Juraj Gyárfáš z Dentons a prednosta Kliniky onkohematológie LFUK a NOÚ doc. MUDr. Ľuboš Drgoňa.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards