Pozývame na Ekonomické reči #21: Kto nás ošetrí?

Po covidovej prestávke sú Ekonomické reči od INESS-u späť! Pravidelný diskusný večer určený ľuďom so záujmom o ekonómiu a aktuálne dianie. Neformálna atmosféra, kvalitní hostia, príjemné prostredie a inšpiratívna diskusia s priestorom na Vaše otázky a rozhovory s celým tímom INESS.

Pozývame na Ekonomické reči #21: Kto nás ošetrí?

Aktuálne, už 21. vydanie Ekonomických rečí prichádza s otázkou: Kto nás ošetrí?

Zdravotných sestier a lekárov je stále väčší nedostatok. No to najhoršie ešte len príde. Kto nás bude ošetrovať o 20 rokov? Na podujatí predstavíme zistenia z publikácie Chýbajúci zdravotníci: 21 zlepšení. Diskusiu bude viesť Martin Vlachynský, autor publikácie, a ako hosť prijal pozvanie Tomáš Szalay, riaditeľ Odboru zdravotníctva Bratislavského samosprávneho kraja.

Vstup je voľný, tešíme sa na Vás!

Príďte s nami diskutovať už v stredu, 29. júna o 19:00 v bratislavskom Kafe Scherz.

P.S: A ak by ste už popredu chceli trochu nahliadnuť do témy, spomínanú pubikáciu od Martina Vlachynského Chýbajúci zdravotníci: 21 zlepšení nájdete tu.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards