Prednáška INESS: Brexit: Is There Actually A British Strategy?

Aj počas leta sme pre vás pripravili zaujímavú prednášku spojenú s diskusiou.

Našim hosťom bude Dr. Sean Gabb, ktorý na výročnej prednáške INESS predstaví aktuálne dianie ohľadom Brexitu, porozpráva nám o novom britskom premiérovi, novej vláde a možných scenároch britského smerovania.

Prednáška INESS: Brexit: Is There Actually A British Strategy?

KEDY

Utorok 6. augusta o 18:00

KDE

Kafe Scherz, Palisády 27, Bratislava

 

Ako významný britský intelektuál je Dr. Gabb často oslovovaný napr. BBC a inými mienkotvornými médiami, a neprekvapí, že sa pozná s viacerými ministrami novej vlády Borisa Johnsona ako aj s ním samotným.

Tu si môžete pozrieť starší videozáznam z ich spoločnej diskusie na tému „Britský konzervativizmus v 21. storočí“: https://www.youtube.com/watch?v=3b8RNn9Ocak

Dr. Gabb publikoval viac ako tisíc esejí a článkov a viac ako 30 kníh. V rokoch 1991 a 1992 radil slovenskej vláde v procese transformácie z komunistického režimu k liberálnej demokracii.

Je viceprezidentom Ludwig von Mises Centre v Spojenom kráľovstve a riaditeľom School of Ancient Studies. Pod pseudonymom Richard Blake napísal 16 historických románov, z ktorých tri sú dostupné aj v slovenčine.

 

Prednáška bude prebiehať v anglickom jazyku.

Vstup je voľný, všetci ste vítaní!

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards