4liberty.eu v Tbilisi

Richard Ďurana a Martin Vlachynský z INESS sa zúčastnili na pravidelnom stretnutí protrhových think tankov zo strednej a východnej Európy a pobaltských krajín, ktoré organizuje Nadácia Friedricha Naumanna.

4liberty.eu v Tbilisi

Stretnutie networku 4liberty.eu sa uskutočnilo v dňoch 16-18. 10.2014 v gruzínskom Tbilisi. Na toto stretnutie boli prizvaní aj zástupcovia think tankov z Ukrajiny a Gruzínska. Cieľom podujatia bolo nielen sumarizovať aktivity realizované od posledného marcového stretnutia v Budapešti, ale aj diskutovať budúce spoločné projekty, rozvíjať stratégie na zviditeľnenie siete ako aj účinnejšie ovplyvňovať dianie na nadnárodnej úrovni.

Niekoľko záberov z podujatia:

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards