Liberty Camp 2011

INESS v spolupráci s The Language of Liberty Institute organizuje 5. ročník medzinárodného kempu LIBERTY CAMP, ktorý sa uskutoční v dňoch 26.6.-2.7.2011 v Hoteli Junior Piatrová vo Vrútkach.

Liberty Camp 2011

Čaká vás päť dní strávených v príjemnom prostredí pod Malou Fatrou v spoločnosti zahraničných prednášajúcich a účastníkov z viacerých krajín. Predmetom diskusií bude ekonomický, politický a filozofický pohľad na slobodu, jej význam a hodnotu.

Diskutovať sa bude v angličtine, čo vám umožní nielen zlepšiť jazykové schopnosti, ale pomôže aj vytvoriť dostatočne kvalitnú slovnú zásobu odborných termínov, ktorú využijete pri ďalšom čítaní odborných textov.

Viac informácií nájdete na podstránke kempu http://www.iness.sk/lec

Dajte vedieť o tomto podujatí aj vašim známym a priateľom. Kemp je určený pre všetkých, ktorým je téma slobody blízka, nielen vysokoškolským študentom.

 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards