Market Finesse, apríl 2011

Aktuálne číslo mesačníka Market Finesse, ktorý vydáva INESS, si môžete vo formáte .pdf stiahnuť tu. V tomto čísle sa venujeme eurovalu, odvodovej reforme, zdravotníctvu a ďalším zaujímavým témam. Dávame tiež do pozornosti študentom blížiaci sa Liberty Camp, ktorý organizujeme v lete.

Market Finesse, apríl 2011

V čísle tiež píšeme o konferencii Malá vláda - dobrá vláda II, ktorú organizujeme už tento štvrtok v popoludňajších hodinách. Vystúpia na nej napríklad minister financií Estónska Jurgen Ligi či podpredseda vlády a minister financií SR Ivan Mikloš. S odporúčaniami na redukciu vládnych výdavkov vystúpi aj Radovan Ďurana z INESS. Miesto na konferencii si môžete do utorka 12:00 rezervovať na stránke http://www.konferencia.saks.sk/.

Staršie čísla Market Finesse nájdete na tomto linku.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards