Liberty Camp 2012

INESS v spolupráci s The Language of Liberty Institute organizuje 6. ročník medzinárodného kempu LIBERTY CAMP, ktorý sa uskutoční v dňoch 24.6.-30.6.2011 v Hoteli Junior Piatrová vo Vrútkach.

Liberty Camp 2012

Liberty camp je 5 dňové vzdelávacie podujatie bohaté na prednášky a diskusie. Ich spoločným menovateľom nie sú len súčasné problémy vyspelého sveta, vysoké verejné dlhy či kríza eura, ale aj význam slobody v živote jednotlivca a spoločnosti. Skúmať ju budeme nielen z ekonomického ale aj z právneho, morálneho a filozofického pohľadu.

Čo je však dôležité, celé podujatie je v anglickom jazyku. Skúsení zahraniční lektori vedú prednášky a diskusie tak, aby zaujali nielen obsahom, ale umožnili účastníkom aj zlepšiť ich jazykové schopnosti. A nejde len o prednášky. Minulý rok sme mali účastníkov z 5 krajín sveta.

Viac informácii získate v priloženom letáku alebo na http://www.iness.sk/lec/, kde sa môžete zaregistrovať v online formulári.

Budeme radi, ak túto informáciu prepošlete známym, ktorých by mohla zaujať.
 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards