Ideas Rulezz 2014

Na konferencii Ideas Rulezz 2014 určenej primárne ľuďom z marketingu, ktorá sa uskutočnila v Bratislave dňa 17.9.2014, prednášal aj Richard Ďurana z INESS.

Ideas Rulezz 2014

Vo svojej prednáške sa venoval mýtom o raste a poklese HDP, nezamestnanosti a ďalších makroekonomických ukazovateľov. Čo rozbehne bežnú domácu spotrebu a naopak, čo ju bude brzdiť? Čo to bude znamenať pre marketing firiem? Rozbehne sa konečne biznis? Aj toto boli otázky, na ktoré hľadal odpovede. Ako poukázal, rast HDP je ukazovateľ s nízkou výpovednou hodnotou, ktorá nič nehovorí a kvalite zmien v hospodárstve, a za dôležitejšie ukazovatele z pohľadu firiem považuje vývoj spotreby a (ne)zamestnanosti.

Niekoľko záberov z podujatia:

 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards